אסטרטגיה

הליבה של כל אסטרטגיה מוצלחת בעסקית מושרשת בהבנה ברורה של השוק הניתן להתייחסות, פילוח הלקוחות והאופן שבו החלטות רכישה משתנות בין אלה, והמקורות והקיימות של היתרון התחרותי של העסק.

אתגר זה הופך חריף יותר בעידן של אי ודאות, מהנוף הפוליטי במזרח התיכון, שיבוש טכנולוגי והשפעה כלכלית גוברת מסין ומשווקים מתפתחים אחרים.

 להבין, להסביר ולשפר

 אנו תומכים בך במחקר וניתוח דינמיות השוק, דרישות לקוחות ותחרות.

 גלה את התובנות האנליטיות והמחקריות של המומחים שלנו

המחקר שלנו הוא לעתים קרובות גישה "מבחוץ פנימה" המתמקדת לא רק במחקר שולחני, אלא בשיטות מחקר עקרוניות הכוללות ניתוח שוק/פיננסי וראיונות עם מומחי שוק ומתחרים.

הרבה מהניסיון שלנו נרכש מסיוע לקרנות הון פרטיות ולקבל החלטות השקעה וסיוע לצוותי הנהלה לפתח אסטרטגיות צמיחה. הצוות שלנו מנוסה בהבנה ובמתן מענה לצרכים של מקבלי החלטות בהשקעות, שצריכים לבצע מימון משמעותי בעסקה.

בלב כל החלטה עסקית תעמוד תחזית פיננסית. תחזית זו עשויה להגיע ממודל פיננסי המבוסס על הנחות איתנות תוך שימוש בפרמטרים מסחריים מרכזיים. אנו מספקים השקפות מבוססות ראיות כדי ליצור הנחות או לבדוק הנחות אלו, בהתבסס על תובנות מהמחקר הראשוני והמשני שלנו ומהניתוח הפיננסי התפעולי.

לקוחות בוחרים בנו לא רק בגלל הגישה השיתופית שלנו, אבל גם הכנות שלנו בתזת השקעות מאתגרת בצורה בונה, ומתן חוות דעת מוצקות ומגובות ראיות משלנו לגבי סיכונים והזדמנויות. אנו ניגשים וממנפים את הרשת הגלובלית הפנימית והחיצונית שלנו של מומחי המגזר, כדי לספק תובנות מוקדמות על התעשייה שלך.

השירותים שלנו

  • בדיקת נאותות מסחרית (CDD)
  • פיתוח אסטרטגיה

אסטרטגיה עסקית

הבראה והשבחת חברות

ייעוץ וליווי לחברות בקשיים פיננסיים, בניית תכניות הבראה ושינוי המבנה המימוני, ניהול כינוסים ופירוקים, ניהול וייעוץ בהקפאת הליכים ובניית מודלים כלכליים

הבראה והשבחת חברות

ייעוץ וליווי לחברות בקשיים פיננסיים, בניית תכניות הבראה ושינוי המבנה המימוני, ניהול כינוסים ופירוקים, ניהול וייעוץ בהקפאת הליכים ובניית מודלים כלכליים