המימון האופטימלי

שיעורי הריבית הנמוכים בכל הזמנים ברחבי אירופה וארה"ב גרמו למשקיעים לחפש דרכים חדשות לייצר תשואה על המזומנים שלהם.

זה שינה את שוק ההלוואות לחברות בעלות שווי שוק בינוני, בכך שהגדיל את הנזילות בשוק, סיפק תחרות מחירים ומוצרי אשראי חדשניים יותר והכי חשוב הגדיל את מספר נותני האשראי בשוק. זה מהווה הזדמנות חסרת תקדים עבור חברות בשווקי הביניים, אבל כדי להפיק תועלת מלאה חשוב להבין את מגוון האפשרויות הזמינות. זה משתרע הרבה יותר מעבר לעלות המימון, אלא באמת ניתן להבין לאן העסק שלך הולך, איך זה הולך להגיע לשם ולוודא כי המימון שלך הולך לתמוך בך במסע זה.

 השגת מבנה המימון האופטימלי עבור העסק שלך היא המפתח

באמצעות פעולה כלוח תהודה אסטרטגי, בדיקה ואתגור הנחות ויצירת דיון בתוך צוות ההנהגה שלך, אנו מקבלים הבנה ייחודית של השאיפות האסטרטגיות שלך. לעתים קרובות אנו משתמשים בחדר המנכ"לים שלנו ככלי להבין לאן העסק שלך הולך ואיך הוא הולך להגיע לשם.

תובנה זו ממקמת אותנו באופן ייחודי לייעץ לך לגבי אפשרויות המימון העומדות לרשותך כדי לתמוך בעסק שלך ולספק ערך לבעלי המניות שלך.

בממוצע, אתה תעבור אירוע מימון כל כמה שנים ואילו אנחנו עושים את זה על בסיס יומי. אנו מספקים תובנה לגבי תהליך המימון אשר יהפוך אותו למהיר יותר, קל יותר, פחות מלחיץ ופחות גוזל זמן עבורך, כמו כן אנו יכולים להבטיח שאתה מקבל את התנאים והמבנה הטובים ביותר הזמינים עבור העסק שלך. 

השירותים שלנו

 צוות ייעוץ החוב מתמחה בשני תחומים עיקריים כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך:

  •  גיוס ומחזור חוב
  • ארגון מחדש של החוב

ייעוץ מימוני

מכשירים ומודלים פיננסיים

הדרישות המורכבות של הרפורמות והרגולציות הציבוריות בתחום הפיננסי גדלות ועל כן בנקים, חסכונות, איגודי אשראי ומוסדות פיננסיים אחרים נדרשים לתת מענה לרגולציות הללו. לפאהן קנה יועצים היכרות מעמיקה עם מודלים ומכשירים ופיננסים ואף היא פיתחה מודל ייחודי לציטוט ריביות וקביעת פרמיות סיכוני אשראי (spreads). בנוסף מספקת החברה שערוכי שווי הוגן וציטוטי שערי ריבית חסרת סיכון ופרמיות סיכון לטובת שערוך נכסים פיננסים עבור המשקיעים המוסדיים וגופים פיננסיים, כולל בנקים.

הבראה והשבחת חברות

ייעוץ וליווי לחברות בקשיים פיננסיים, בניית תכניות הבראה ושינוי המבנה המימוני, ניהול כינוסים ופירוקים, ניהול וייעוץ בהקפאת הליכים ובניית מודלים כלכליים