אפילו עסקים המנוהלים היטב יכולים למצוא את עצמם במצבים קשים

תזרים מזומנים יכול לאיים על עסק מנוהל היטב כאשר מתרחש אירוע גדול המשפיע לרעה על העסק, או תת-הישג יכול לאיים על ציות לקובננטים בנקאיים מוסכמים.

במצבים אלה, חייבים ונושים עשויים לחפש אפשרויות מימון מחדש כדי להתמודד עם מצב זה. עם זאת, פרסום עסק למכירה בצורה פזיזה ולחוצה עלול לפגוע בשווי העסק. ככל שהחששות הקיימים עולים, החששות גוברים מצד לקוחות ועובדים, בעוד אשראי ממלווים וספקים יכול להתבטל.

 כיצד Grant Thornton יכולים לעזור?

בנסיבות של חששות להמשכיות עסקית, תהליך מיזוגים ורכישות מואץ יכול להיות קריטי למימוש בעלי עניין, בעלי ערך פנימיים וחיצוניים מבלי לפגוע בעסק.

בדרך כלל, בנקים וחברות פרטיות מעסיקים אותנו כדי למצוא דרך להימנע מהליכים מנהליים.

 רגישות ומהירות הם חלקים קריטיים בגישה שלנו

אנו בפאהן קנה יועיצים  תמיד מגיבים, לא רק למקרה של מזעור ערך אפשרי שיכול להיגרם על ידי עתות משבר, אלא גם לעובדה כי ההנהלה הבכירה לא יכולה להיות גמישה לשקול פתרונות חלופיים. לאנשי המקצוע המנוסים שלנו ניסיון רב, הן בתשומת לב לפרטים והן בפיתוח מערכות יחסים במקומות מאתגרים, ובמקביל למקסם ערך במתן שירותים בעלי תועלת לנושים ולבעלי המניות. יש לנו משאבים עצומים לטפל בבעלי העניין המעורבים בתהליך מואץ באופן מנוהל היטב ומסווג.

 מהירות היא קריטית

תפנית מהירה היא חיונית כדי שמידע חשוב יוענק לגורמים פנימיים וחיצוניים ברגע שהוא זמין כדי לאפשר לגורמים המתאימים לקבל החלטה מושכלת.

תהליך מהיר גם מקטין את הפוטנציאל שקשיי העסק ייוודעו לציבור, ובכך ממזער את ערכו. היועצים המנוסים שלנו עובדים יד ביד עם צוות ההתאוששות והארגון מחדש שלנו, כדי להבטיח שכל חלקי הארגון מחדש הן הפיננסי והן התפעולי נשמרים כאשר מגיעים לתוצאה פוטנציאלית. אנו מספקים גישה לרשת גדולה של גורמים מקצועיים המבקשים לרכוש חברות/גופים אחרים באמצעות תהליכים מואצים. כוחה של רשת זו מאפשר לנו לזהות הצעות רציניות בתוך שעות, ולא ימים.

שלומי ברטוב
שותף מנכ"ל פאהן קנה יועצים בע"מ
שלומי ברטוב