תהליך של מיזוג

נקודת מבט ניהולית

מעולם לא הייתה תחרות עזה יותר לרכישת נכסים באיכות גבוהה. בעולם העסקים של היום, כדי לבצע עסקה מוצלחת, חברות פרייבט אקוויטי צריכות להיות יעילות יותר בתהליכיהן בהשוואה לעבר.

צדדים פיננסיים צריכים לעבור תהליך בדיקת נאותות מקיף יותר ובמקביל צריכים להיות מסוגלים להסתגל למצבים חדשים במהירות. מנקודת מבט תאגידית או ניהולית, פרייבט אקוויטי אינו תהליך פשוט, ועבודה עם הגורמים הנכונים כדי ליצור קבוצה אסטרטגית חזקה אינה קלה.

כיצד Grant Thornton יכולים לעזור?

עבור קרנות פיננסיות אנו מספקים את היכולת לבנות על הניסיון לחפש חברות מתפתחות. הניסיון הרב שלנו בתחום יעזור לכם לחפש את החברות הנכונות להשקיע בהן מהאזורים המתפתחים ביותר בשוק של היום. השקענו זמן רב בפיתוח ידע בייזום עסקאות, יצירת צוות עם יכולת לחפש הזדמנויות השקעה מעניינות ומרגשות.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שיסייעו לך בתהליך העסקה: מודלים פיננסיים, בדיקות נאותות, ייעוץ חוב, מס ועוד.  אנו מציעים כמויות עצומות של ניסיון מעבודה עם חברות בינוניות המבוססות בדרך כלל על עסקאות גדולות תוך שאנו פועלים כצוות יחיד העובד בשיתוף פעולה הדוק אתך לאורך כל תהליך העסקה.

יש לנו גישה דינמית כאשר אנו ניגשים למגמות מתפתחות בשוק ההון הפרטי. חברות פרייבט אקוויטי אמריקאיות מוצאות עצמן מחפשות הזדמנויות אטרקטיביות בשוק הביניים הישראלי לצד עמיתיהן מבריטניה ומאירופה.  כוחה של הרשת הבינלאומית שלנו מספק לתאגידים הזדמנות לבדוק ולהשיג מקורות הון חדשים אלה.

קבוצת מס הפרייבט אקוויטי הייחודית שלנו מספקת מגוון רחב של שירותים ללקוחות כגון מבנה קרנות, ייעוץ מס בעסקאות ותאימות מס לקרנות פרייבט אקוויטי, מצב תיק ההשקעות שלהן ומנהלים העוסקים בעסקאות בודדות.

שלומי ברטוב
שותף מנכ"ל פאהן קנה יועצים בע"מ
שלומי ברטוב