ליווי עסקאות

הגישה השיתופית שלנו מאפשרת יצירת צוותים דינמיים בעלי ניסיון פיננסי, תפעולי ומסחרי.

הסביבה העסקית פועלת בקצב מהיר מאי פעם.

ההשפעה המשבשת של הטכנולוגיה והמעבר לעולם דיגיטלי מלא יותר שינו באופן מהותי את האופן שבו חברות ניגשות לאופן שבו הן מממנות, צומחות ובסופו של דבר יוצאות מעסקיהן. ניווט בנוף זה דורש אסטרטגיה ברורה להשגת צמיחה ותוכנית ממוקדת לביצועה, על מנת לממש את הרווחים מהעסק במלואו.

כיצד Grant Thornton יכולים לעזור?

הצוות שלנו ישתף אתך פעולה ברמת הדירקטוריון כדי לעזור לך לקבל החלטות עסקיות טובות יותר, קפדניות יותר ומכומתות יותר במרדף אחר היעדים האסטרטגיים שלך. אנו יכולים לחלוק אתך את התובנה שלנו על כל ההיבטים של אסטרטגיית הצמיחה שלך. הצעות בדיקת הנאותות שלנו בשוק ובמסחר יכולות לעזור לך להעריך את הזדמנות השוק, כיצד העסק שלך בהשוואה לעמיתיך ומול אמות מידה, כמו גם לנתח רכישות פוטנציאליות כדי לשפר את מסלול הצמיחה שלך.

בנוסף לסיוע בגיבוש האסטרטגיה הכוללת, הצעת השירות המקיפה שלנו מספקת את מלוא טווח התמיכה הדרוש לביצועה, כולל ייעוץ חוב, ייעוץ פיננסי תאגידי וייעוץ תפעולי.

רוחב ההיצע שלנו הוא יתרון ברור, אבל אנחנו גם מביאים עומק של ניסיון. לעובדינו יש רקע בתעשייה ובבנקאות המאפשר להם להביא תובנה בעולם האמיתי לשאלות אסטרטגיות.

בשוק מקומי בעל צמיחה נמוכה יחסית, הבחירה האסטרטגית הנכונה כרוכה לעתים קרובות בהתרחבות לאזורים גיאוגרפיים חדשים.

אנו יכולים להציע לך ייעוץ והכוונה במגוון נושאים אסטרטגיים, כולל:

  • סיוע לבעלי המניות ולהנהלה להעריך את אפשרויות הצמיחה האסטרטגית, יצירת הרווחים והמימוש שלהם
  • יצירת רווחים באמצעות מיזוגים ורכישות
  • הערכת פתרונות מימון חלופיים להשגת יעדים אסטרטגיים
  • השוואת KPI של שוק ומתחרים
  • הערכת ומוכנות לאקזיט

אנו מאמינים שחשוב ביותר להיות מסוגל לחשוב בבהירות על השאיפות והיעדים האסטרטגיים שלך ללא הסחות הדעת של הדרישות התפעוליות היומיומיות. חדר המנכ"לים של Grant Thornton מספק מרחב חשיבה ביקורתי למנהיגים עסקיים, ומציע מרחב פורה ואינטראקטיבי לדיונים אחד על אחד, שבו אתה יכול לעבוד על הנושאים האסטרטגיים, הפיננסיים והמנהיגותיים המרכזיים שלך. בקר בחדר המנכ"לים לפגישה הראשונית שלך בחינם.

 

שלומי ברטוב
שותף מנכ"ל פאהן קנה יועצים בע"מ
שלומי ברטוב