הערכת שווי של עסק אינה משימה פשוטה

עם זאת, ישנן נסיבות - מסחריות, עסקיות או לצרכי דיווח - שבהן הערכת שווי היא הכרח מוחלט.

רכישות עסקיות הן בחירה פופולרית

בעולם העסקים של היום, הצמיחה הופכת להיות קשה מאוד, ולכן רכישות עסקיות הן בחירה פופולרית כאשר מחפשים דרכים לצמוח.

כניסה לתחום מוצרים חדש או לאזור חדש באמצעות רכישה יכולה להיות האפשרית ביותר כאשר מסתכלים על עלויות חדשנות, או על בניית ערוץ הפצה. כאשר קונים ולאחר מכן מטפחים, זה יכול להאיץ את הצמיחה העסקית, כולל אלה המושקעים בצמיחה אורגנית.

 בשוק הנוכחי, הן רוכשי סחר בעלי שווי נקי גבוה והן גופי פרייבט אקוויטי עם סכומים משמעותיים להשקעה מחפשים להרחיב את המשאבים במגוון רחב של פעילויות התרחבות עסקית.

 כיצד Grant Thornton יכולים לעזור?

הגישה הידועה שלנו מתחילה בניתוח ההיגיון של הרוכש לרכישה עסקית והסיבות העיקריות לנוע בכיוון זה.

 אנו חוקרים התאמות פוטנציאליות, הן ברמה המקומית והן ברמה העולמית, תוך התמקדות בפעילות הגלובלית שלנו. באמצעות הבנתנו את רצונות הספקים שלנו והידע המעמיק של המומחים המנוסים שלנו, אנו מספקים תובנות חשובות על התאמה פוטנציאלית עבור הרוכש.

 תחרות

התחרות על נכסים יקרי ערך מעולם לא הייתה בנקודה גבוהה יותר ואנחנו מבינים איך זה לשתף פעולה עם קונים פוטנציאליים אחרים. אנו ניגשים ליעדים פוטנציאליים ועובדים איתם תוך ייצוג שלך. אנו מפתחים את ההצעה, מנהלים משא ומתן על ההיבטים המרכזיים של העסקה, ומניחים ניתוח מעמיק מלא של היעד כדי להבטיח תהליך חלק.

 העצה שלנו

הייעוץ שלנו משולב עם השירותים המלאים הניתנים של Grant Thornton, ואם הרכישה אינה ממומנת מהמשאבים שלך, אנו יכולים לעזור לך עם הזדמנויות מימון נוספות. אנו מספקים תובנה לגבי מבנה ההון המתאים, תוך שימוש בניסיון של אנשי המקצוע שלנו בתחום המודלים הפיננסיים כדי לגבש תוכנית עסקית מוכנה היטב. אם אתם מחפשים השקעה בהון, יש לנו גישה לכל חברות הפרטיות העיקריות, לא רק בישראל, אלא בכל העולם. צוותי ייעוץ החוב שלנו יכולים לספק שירותי ייעוץ היכן שניתן לגייס חוב.

 

שלומי ברטוב
שותף מנכ"ל פאהן קנה יועצים בע"מ
שלומי ברטוב