ייעוץ בנושאים חשבונאיים או פיננסיים קוונטיים ואחרים בסכסוכים מסחריים 

הצוות שלנו מייעץ בנושאים חשבונאיים או פיננסיים קוונטיים ואחרים בסכסוכים מסחריים, לרבות פעולה כעד מומחה בליטיגציה ובוררות.

אנו נתמוך בך בכל שלב של המחלוקת שלך, ונרכז מומחים טכניים ומגזריים על פני תחומי שיפוט שונים במידת הצורך, כולל שירותים פיננסיים, אנרגיה, בנייה וטכנולוגיה. אנו מסוגלים לבצע הערכות שווי שנויות במחלוקת ולהעריך נזקים בתביעות אובדן רווח, לרבות נזקי תחרות.

ייעוץ בשלב מוקדם:

לעתים קרובות הצדדים יכולים להיות ממוקדים יותר באחריות בשלבים הראשונים של סכסוך, אך ניתוח מוקדם של הערך הסביר של תביעה יכול לעזור לך לפתור סכסוך פוטנציאלי בצורה יעילה יותר. אנו מייעץ לגבי ראיות הנדרשות לתמיכה בקוונטית של התביעה או כדי להתגונן מפני הגישה שנקט הצד השני. ניתוח זה יכול לעזור לך לקבל החלטות מושכלות כבר בהתחלה לגבי הדרך הטובה ביותר לגשת למחלוקת.

מומחה ייעוץ:

אנו יכולים לייעץ לגבי איכות הראיות התומכות בכמות האובדן בכל שלבי ההליכים וההשפעה של כל ראיה חדשה שתתעורר. נוכל לפעול כ'מומחה צללים' אם אתה דורש יועץ צד כדי להימנע מפגיעה בעצמאות המומחה שמונה לך, במיוחד כאשר המומחה הבלתי תלוי הוא מינוי משותף יחיד.

עד מומחה:

אנו פועלים כעד מומחה עצמאי לגבי כמות הפסד והערכות שווי כולל מקרים של הונאה לכאורה, הפרת חוזה או הפרת אחריות, רשלנות, סכסוכי בעלי מניות, סכסוכי קניין רוחני, ענייני תחרות ותביעות ביטוח. המומחים שלנו הביאו עדויות ונחקרו נגדיות במאות תביעות, המופיעות בכל הרמות של בתי משפט, בוררויות לרבות משקיעים-מדינה ובתי דין רגולטוריים.

הערכות שווי מורכבות:

ייתכן שתצטרך להעריך עסקים או נכסים לתמיכה בתביעה או בהגנה שלך. מומחי הערכת השווי השנויים במחלוקת שלנו הם בעלי מומחיות בהערכת סוגים מורכבים של נכסים, כולל מוצרים פיננסיים, ונכסים בלתי מוחשיים כגון מותגים מפורסמים.

שירותי המחלוקות שלנו כוללים:

  • התחשבנות בין צדדים
  • ניהול הליכי בוררות וגישור
  • חוות דעת בגין הערכות שווי שנויות במחלוקת
  • חוות דעת מומחה כלכלית
  • תמיכה בליטיגציה
  • יישוב סכסוכים פרטיים

הצוות שלנו, משתמש בסמכויות חדלות פירעון כדי לאכוף פסקי דין ולשחזר נכסים עבור תובעים. ניתן לשקול זאת לפני התדיינות משפטית או בוררות כדי לספק קו ראייה ברור ותוכנית להשבת אם יש ספק.

שלומי ברטוב
שותף מנכ"ל פאהן קנה יועצים בע"מ
שלומי ברטוב