אודותינו

אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

מאמרים מקצועיים

קריירה

בואו לעבוד איתנו!

בפאהן קנה תוכלו למצוא סביבת עבודה חמה ומשפחתית, מתן יחס אישי ואוזן קשבת, למידה שוטפת ויכולת התמקצעות, מערך הדרכה מובנה, שיטת עבודה ייחודית ומתן כלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות מקצועיות לטווח הארוך.

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
למה פאהן קנה?

הווי משרדי

אנו רואים חשיבות רבה במעורבות חברתית ובפעילות קהילתית, בסביבת עבודה נעימה ונתינת ערך מוסף. "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז" - איזופוס

לצפייה בפרטים נוספים לחץ/י כאן

מן העיתונות

01 מאי 2019

סקר: מבקרים פנימיים בישראל מרחיבים את שיתוף הפעולה עם מומחים חיצוניים

על פי הסקר, כמחצית מהמבקרים מצהירים כי אינם מיישמים באופן מלא את התקנים המקצועיים שלהם (תקני ה- IIA). מידת העמידה בתקני ה – IIA מצביעה על תהליך עבודה מתודולוגי ונכון. אחד מהתקנים המקצועיים בו דווחו המבקרים על יישום חלקי הוא ביקורת איכות חיצונית: 45% מהמבקרים אינם מקפידים לעבור הליך זה, אשר נדרש ע"י התקנים המקצועיים ורגולטורים שונים ומצביע על מחויבות הביקורת הפנימית להליך מתמשך של שיפור והתייעלות.

30 אפר 2019

מילוי זכויות בהגשת תביעה לביטוח סיעודי

בעקבות ביקורות שערכה בשנים האחרונות רשות שוק ההון בחברות הביטוח בנושא יישוב תביעות, הגיעה הרשות למסקנה כי יש מקום להסדיר הליך זה בביטוח סיעודי. בנובמבר 2018 פרסמה הרשות חוזר בנושא שיכנס לתוקף באופן מדורג עד ספטמבר 2019 והוראותיו יבואו במקום ההוראות הכלליות שקבועות בחוזר יישוב תביעות. ההוראות החדשות יצרו מהפך. כך תדעו את זכויותיכם בעת הגשת תביעת סיעוד.

15 אפר 2019

מיסוי ענקיות האינטרנט

ב-2018 נערך האיחוד האירופי להטיל מס מחזור בשיעור של 3% על חברות אינטרנט בינלאומיות, אשר מחזור המכירות שלהם עולה על 750 מיליון אירו והמכירות שלהן באיחוד עולות על 50 מיליון אירו - קרי, בעיקר על גוגל, אמזון, פייסבוק ואפל. משמעותו של המס, אם ייכנס לתוקף, היא שחברות האינטרנט האמריקאיות הגדולות יתחילו לראשונה לשלם מס באירופה, בהתאם להיקף צריכת השירותים שלהן ביבשת. המהלך לא צלח עד עתה שכן ההחלטה חייבת להתקבל פה אחד על ידי כל מדינות האיחוד, וכרגע מתנגדות לו מספר מדינות ובהן שבדיה, פינלנד, דנמרק ואירלנד. סוגיות רבות עדיין עומדות לדיון, כמו טענתה של אירלנד כי מס מחזור פוגע בעיקרון של סחר חופשי של סחורות ושירותים, השאלה אם חברות אינטרנט יוכלו לגלגל את המס על הצרכן ומגרעות נוספות של מס מחזור (אין קשר להיקף רווחיות או אף להפסדים, כפל מס ועוד).