אודותינו

אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

קריירה

בואו לעבוד איתנו!

בפאהן קנה תוכלו למצוא סביבת עבודה חמה ומשפחתית, מתן יחס אישי ואוזן קשבת, למידה שוטפת ויכולת התמקצעות, מערך הדרכה מובנה, שיטת עבודה ייחודית ומתן כלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות מקצועיות לטווח הארוך.

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
למה פאהן קנה?

הווי משרדי

אנו רואים חשיבות רבה במעורבות חברתית ובפעילות קהילתית, בסביבת עבודה נעימה ונתינת ערך מוסף. "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז" - איזופוס

לצפייה בפרטים נוספים לחץ/י כאן

מאמרים מקצועיים

מן העיתונות

21 נוב 2019

חברות הביטוח על מפתן מהפכה צרכנית כלפי הגיל השלישי

בעקבות ביקורות שערכה בשנים האחרונות רשות שוק ההון בחברות הביטוח, הגיעה הרשות למסקנה כי יש להתאים את מתן השירותים לאוכלוסיית הגיל השלישי ולמאפייניה הייחודיים. בנובמבר 2018 פרסמה הרשות חוזר בנושא יישוב תביעות סיעוד שנכנס לתוקף באופן מדורג עד ספטמבר 2019. ב-3 לספטמבר 2019 פרסמה הרשות נייר עמדה שכולל המלצות לחברות הביטוח שמטרתן לסייע ולהקל על בני הגיל השלישי בתחומי השירות, השקיפות ומיצוי הזכויות. הרשות מזמינה את חברות הביטוח ואת הציבור לפנות אליה עם המלצות נוספות בנושא.

19 נוב 2019

פאהן קנה זכתה במכרז חברת החשמל לבדיקות שכר

חברת פאהן קנה ניהול בקרה Grant Thornton Israel זכתה במכרז חברת החשמל לבדיקות שכר של עובדי קבלנים בתחום שמירה, ניקיון והסעדה להם התקשרויות עם החברה. ההתקשרות הינה לתקופה של שנתיים. במסגרת הפעילות החדשה יבצעו צוותי פאהן קנה בדיקות תקופתיות מכוח החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה לעובדי הקבלנים עמם יש לחברת החשמל התקשרויות בתחומי השמירה, הניקיון וההסעדה. בודקי השכר המוסמכים יוודאו כי חברות הקבלן משלמות לעובדים את התנאים הנדרשים בהתאם להוראות החוקים השונים, צווי ההרחבה, הוראות ההסכמים והפסיקה וכן יוודאו שהליקויים שיימצאו יתוקנו ע"י חברות הקבלן.

18 נוב 2019

פאהן קנה מקום ראשון בביקורת חקירתית

פירמת רואי החשבון פאהן קנה Grant Thornton Israel מדורגת במקום הראשון בתחום הביקורת החקירתית בישראל, זו השנה השנייה ברציפות. כך עולה מפרסום תוצאות סקר BDI למגזר רואי החשבון בשנת 2019. בכך מחזקת פאהן קנה ניהול בקרה, חברת בת של פירמת פאהן קנה, את מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום הביקורת הפנימית עם שורה של הישגים בדירוגי BDI לשנת 2019, כולל מקום ראשון בביקורת פנימית (שלוש שנים ברציפות) ומקום ראשון בביקורת פנימית לחברות ציבוריות (שנה שניה ברציפות).