מאמרים מקצועיים

אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

עיקרי השירותים

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

חברות פונות לרואי חשבון וכלכלנים בעיקר בתהליך של ביצוע עסקאות, לרבות: רכישה, מכירה, מיזוג ועוד. שירותינו מתמקדים בכל ההיבטים הקשורים לעסקאות: הערכות שווי, מיזוגים ורכישות, מימון פרויקטים, השבחה והבראת חברות ועוד.

הכר את אנשינו

 מצא מומחה לפי

או

או

או לפי שם

קריירה

במשרדנו מועסקים רואי חשבון, בוגרי תואר ראשון בחשבונאות, עורכי דין, משפטנים, בוגרי תואר שני במנהל עסקים ובעלי מקצועות חופשיים אחרים

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
אודותינו

סרטון המשקף את ערכי הרשת הבינלאומית בה אנו חברים

מבית היוצר של פאהן קנה

לצפייה לחץ/י כאן

מן העיתונות

02 אפר 2018

דרושה פעולה משולבת

התאונות בבניין הן מכת מדינה, מניעתן היא גם אינטרס של הקבלנים. 12 בני אדם נהרגו מתחילת השנה באתרי בנייה, משרד העבודה עושה הרבה במאבק בתופעה, אבל זה לא מספיק. הקבלנים יכולים וצריכים לבנות מערכת אכיפה פנימית אפקטיבית, שתשלים את פעולת המדינה, תחסוך חיי אדם ותסייע לקבלנים עצמם.

20 מרץ 2018

להגדיל את תקציב סיוע החוץ

סיוע למדינות מתפתחות בשיעור נמוך של כשליש אחוז מהתמ"ג הישראלי, יניב למשק הישראלי, תועלות מדיניות, כלכליות וערכיות ברמות גבוהות בהרבה לעומת העבר.

20 מרץ 2018

האם תגמול מבוסס הישגים משפיע על אי תלותו של המבקר הפנימי?

מבקר פנימי? לא מעט מהמבקרים הפנימיים השכירים בישראל מקבלים חלק משכרם כפונקציה של ביצועי החברה או של ביצועיהם. האם החברות המשלמות למבקריהן על פי ביצועים מקבלות ביקורת אפקטיבית? המאמר להלן בוחן את נושא טעון זה.