אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

עיקרי השירותים

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

מאמרים מקצועיים

קריירה

במשרדנו מועסקים רואי חשבון, בוגרי תואר ראשון בחשבונאות, עורכי דין, משפטנים, בוגרי תואר שני במנהל עסקים ובעלי מקצועות חופשיים אחרים

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
מיסוי מקומי ובינלאומי

מדריך היערכות במסים 2018

אנו שמחים להגיש לעיונכם את מדריך המס השנתי של משרדנו "מדריך היערכות במסים 2018". לנוחיותכם, הכנו גם את פרקי הספר בפרקי PDF להורדה ו/או לעיון

להורדת/עיון המדריך לחץ/י כאן

מן העיתונות

25 נוב 2018

ראשי ערים, כך צריך להילחם בשחיתות המוניציפלית

ישראל לא המציאה את השחיתות המוניציפלית. זו תופעה עולמית רחבת היקף שפוגעת גם בערים מתקדמות, מתוחכמות ועשירות כמו ניו יורק, לונדון, שיקגו ורבות נוספות. הפוטנציאל לשחיתות בערים גדל ככל שהן גדלות והופכות למעין ישויות עצמאיות, שאחראיות על אוכלוסייה שגדלה בקצב מואץ. על פי מחקר של האו"ם, כ 55%- . מאוכלוסיית העולם חיה בערים כיום, ושיעור זה אף צפוי לצמוח ל 68%- עד 2050 האקו־סיסטם העירוני הצומח מעמיד בפני נבחרי הציבור אפשרויות רבות לביצוע מעשי שחיתות, שאכן מתרחשים.

21 אוג 2018

הונאות בדיווח כספי- כיצד ניתן להתמודד עם הסיכון

לאחרונה פורסם כי ניתוח ראשוני שנערך על ידי נאמני חברת הוניגמן מצביע על כך שערכי המלאי שהוצגו בספרי החברה בשנים האחרונות, כמו גם אלה שהוצגו על ידי החברה בבקשת הקפאת ההליכים, לא תואמים את המציאות. לדברי נאמני החברה: "בירורים ראשוניים שערכנו מעלים חשש לניפוח, לכאורה, של נכס המלאי במאזנים, שהביא להגדלת שורת הרווח בספרים".

24 יול 2018

חודשיים אחרי כניסת ה-GDPR - החברות הישראליות עדיין לא מוכנות

האירופית ותקנות הגנת הפרטיות הישראליות נכנסו לתוקף כבר לפני GDPR- "על אף שרגולציית ה כחודשיים, חלק גדול מהחברות בישראל לא השלימו ואף לא התחילו את הפעילות הנדרשת על מנת לעמוד בתקנות אלה", כך אמר רו"ח חנן טויזר, שותף ואחראי על תחום הפרטיות בפאהן קנה ניהול לדבריו, "חוסר היערכות זה של חברות ישראליות עלול ליצור חשיפה .Grant Thornton Israel בקרה משמעותית לסנקציות מטעם הרגולטורים, לרבות קנסות מנהליים, ובמקרים חמורים אף להביא לכדי כתבי אישום".