.

עם חזרתו של המשק לפעילות, פאהן קנה הקימה צוות מיוחד במטרה לרכז את הצעדים אותם יש לבחון במישור הפיננסי, עסקי, מיסויי וניהולי במסגרת ניהול יציאתו של העסק מתקופת המשבר!

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מסים ומיסוי בינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

קריירה

בואו לעבוד איתנו!

בפאהן קנה תוכלו למצוא סביבת עבודה חמה ומשפחתית, מתן יחס אישי ואוזן קשבת, למידה שוטפת ויכולת התמקצעות, מערך הדרכה מובנה, שיטת עבודה ייחודית ומתן כלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות מקצועיות לטווח הארוך.

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
למה פאהן קנה?

הווי משרדי

אנו רואים חשיבות רבה במעורבות חברתית ובפעילות קהילתית, בסביבת עבודה נעימה ונתינת ערך מוסף. "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז" - איזופוס

לצפייה בפרטים נוספים לחץ/י כאן

מאמרים מקצועיים

מן העיתונות

09 מרץ 2020

יום האישה שמח? 20% מנכ"ליות - וזו עלייה

20% מתפקידי המנכ"לים ברחבי העולם נכון ל-2020 מאוישים על ידי נשים בהשוואה ל-15% ב-2019 - כך עולה מסקר נשים בעסקים של רשת פירמות ראיית החשבון גרנט תורנטון, שהקיף 5,000 חברות ב-32 מדינות ברחבי העולם. הסקר נערך ברציפות מאז 2011, ופורסם לכבוד יום האישה שחל אתמול (א') על ידי פירמת ראיית החשבון פאהן קנה ושות', החברה ברשת.

17 פבר 2020

מיזוגים ורכישות סיכום – ממוצע העסקאות בשנה קפץ ל- 250 עסקאות

מיזוגים ורכישות סיכום תקופתי - מניתוח שביצעה חברת פאהן קנה יועצים כי ממוצע עסקאות המיזוגים והרכישות עשה קפיצת מדרגה ל- 250 עסקאות בשנה. רו"ח שלומי ברטוב, מנכ"ל פאהן קנה יועצים: "קיים גידול עקבי בשיעור הרכישות של חברות ישראליות ע"י חברות זרות" | "האפשרות לביצוע אקזיטים ע"י חברות טכנולוגיות קטנות הינה גורם משמעותי להתפתחות הענף וליצירת שוק הייטק פורה בישראל "

23 ינו 2020

עידוד חברות הביטוח בהשקעה במערכות מידע

על מנת להמשיך להתחרות ביעילות, לספק שירות אמין ואיכותי, לפעול בשקיפות ולהתמודד אל מול הסיכונים השונים, נדרשים הגופים המוסדיים להשקיע בטכנולוגיות חדישות ולהתאים את התשתית הטכנולוגית באופן שתתמוך ביעדים האסטרטגיים שלהם. הגופים המוסדיים בישראל מתקשים להתמודד עם אתגרים אלו, בין היתר, בשל השענות על תשתית טכנולוגית ישנה של מערכות ישנות, המשמשות בליבת הפעילות העסקית של החברות, תשתית זו מהווה הן גורם מעכב והן גורם סיכון ויהא על גופים מוסדיים להתמודד עם סוגיה זו ביסודיות.