אודותינו

אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

מאמרים מקצועיים

קריירה

בואו לעבוד איתנו!

בפאהן קנה תוכלו למצוא סביבת עבודה חמה ומשפחתית, מתן יחס אישי ואוזן קשבת, למידה שוטפת ויכולת התמקצעות, מערך הדרכה מובנה, שיטת עבודה ייחודית ומתן כלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות מקצועיות לטווח הארוך.

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
למה פאהן קנה?

הווי משרדי

אנו רואים חשיבות רבה במעורבות חברתית ובפעילות קהילתית, בסביבת עבודה נעימה ונתינת ערך מוסף. "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז" - איזופוס

לצפייה בפרטים נוספים לחץ/י כאן

מן העיתונות

15 אפר 2019

מיסוי ענקיות האינטרנט

ב-2018 נערך האיחוד האירופי להטיל מס מחזור בשיעור של 3% על חברות אינטרנט בינלאומיות, אשר מחזור המכירות שלהם עולה על 750 מיליון אירו והמכירות שלהן באיחוד עולות על 50 מיליון אירו - קרי, בעיקר על גוגל, אמזון, פייסבוק ואפל. משמעותו של המס, אם ייכנס לתוקף, היא שחברות האינטרנט האמריקאיות הגדולות יתחילו לראשונה לשלם מס באירופה, בהתאם להיקף צריכת השירותים שלהן ביבשת. המהלך לא צלח עד עתה שכן ההחלטה חייבת להתקבל פה אחד על ידי כל מדינות האיחוד, וכרגע מתנגדות לו מספר מדינות ובהן שבדיה, פינלנד, דנמרק ואירלנד. סוגיות רבות עדיין עומדות לדיון, כמו טענתה של אירלנד כי מס מחזור פוגע בעיקרון של סחר חופשי של סחורות ושירותים, השאלה אם חברות אינטרנט יוכלו לגלגל את המס על הצרכן ומגרעות נוספות של מס מחזור (אין קשר להיקף רווחיות או אף להפסדים, כפל מס ועוד).

08 אפר 2019

"יזמים הודים צריכים להשתלב במרכזי מו"פ ישראלים"

לדברי וישש צ'אנדיוק, מנכ"ל פירמת ראיית החשבון והייעוץ Grant Thornton הודו, שביקר בשבוע שעבר בישראל: "הפריחה הכלכלית בהודו הולידה מעמד ביניים חדש שהגיע להיקף של 400 מיליון איש, משפחות בעלות הכנסה גבוהה שצורכים מוצרים מכל הסוגים בהיקף הולך וגדל" צ'אנדיוק הוסיף: "שוק ה-IT ההודי הגיע להיקף של 100 מיליארד דולר ומספר הסטארט-אפים הגיע ל-26,000 - אך אנו בהחלט יכולים ללמוד חדשנות מישראל" וישש צ'אנדיוק (Vishesh Chandiok) מנכ"ל פירמת ראיית החשבון והייעוץ Grant Thornton הודו, ביקר בשבוע שעבר בישראל כאורחם של רואי החשבון מיקי בלומנטל וניר ייני מפירמת רואי החשבון והייעוץ העסקי פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel, החברה ברשת Grant Thornton העולמית. במהלך הביקור במשרדי פאהן קנה נפגש צ'אנדיוק עם מנהלות ומנהלים בפירמה ועם יזמים ומנהלים ישראליים שכבר פעילים בשוק ההודי וכאלה שמחפשים הזדמנויות חדשות באמצעות שותף מקומי.

31 מרץ 2019

לבקר את המבקר

קיימים בישראל שורת חוזרים של רגולטורים שונים המחייבים קיומו של הליך תקופתי להערכת איכות הביקורת הפנימית, וביניהם: • חוזר 4-4-2014 מיום 22.5.14 של רשות החברות הממשלתיות, אשר דורש ביצוע בדיקת איכות של מערך הביקורת הפנימית על ידי גורם חיצוני מדי 3 שנים. • חוזר גופים מוסדיים 14-9-2007 של אגף שוק ההון, הקובע כי אחת ל- 5 שנים לפחות תיבחן פעילות מערך הביקורת הפנימית על ידי גורם בלתי תלוי. • הוראות ניהול בנקאי תקין בנושא פונקציית הביקורת הפנימית, הקובעות כי אחת ל- 5 שנים לפחות תיסקר פונקציית הביקורת הפנימית על ידי גורם בלתי תלוי. • חוזר סמנכ"ל לפיקוח על קופות חולים ושב"ן, הקובע כי אחת ל- 4 שנים לפחות תיבחן איכות פעילות הביקורת הפנימית על ידי גורם חיצוני.