שירותים נוספים

שירותים נוספים רו"ח יזהר קנה

שותף מנהל, פאהן קנה ושות'

ליצירת קשר

ארגונים דינאמיים צריכים להתמקד ולהשקיע משאבים להצעיד את הארגון קדימה, השירותים הנוספים שאנו מציעים יכולים לסייע להעצים את פוטנציאל הצמיחה של הארגון.

מעצימים את פוטנציאל הצמיחה

אנו מבינים עד כמה הצמיחה חשובה לארגון שלך ומציעים לך, בנוסף למחלקות אשר מעניקות שירותי הביקורת, מיסוי וייעוץ עסקי וכלכלי, מחלקות מתמחות נוספות ו/או צוותי עבודה בעלי ניסיון רלוונטי.

השירותים המוצעים

פירוקים וכינוסים
לעיתים חברות נכשלות או מתנדנדות על קצה הכישלון. למשרדנו ניסיון רב שנים בניהול וליווי חברות בתהליכי פירוק או כינוס, או ניהול מיוחד.

נאמנויות ניהול ופיקוח
ליווי ופיקוח על העברות כספים והקצאתם, נאמנות וניהול תוכניות הטבה לעובדים, דורשים ליווי וניהול של הכספים המועברים ופיקוח עליהם.

תמריצים
שירותי ליווי וייעוץ לגיוס וניהול מענקי מו"פ מקומיים ובינלאומיים, הגשות למכרזים בינלאומיים ועוד

חשבונאות פיננסית והנהלת חשבונות
כדי לאפשר לעסק להתמקד ביכולות הליבה שלו, תוך שיפור ביצועים והפחתת עלויות של שאר הפעילויות, בוחרים עסקים להעביר חלק מפעילות החשבונאות הפיננסית והנהלת החשבונות למיקור חוץ. במשרדנו מחלקה המתמחה בשירותי מסוג זה המציעה מגוון שירותים לרבותהנהלת חשבונות, הפקת דוחות חודשיים ומשכורות.

ליווי וכתיבת מכרזים
תחום מומחיות מרכזי של חברת הלוי דוויק ושות', חברת בת של משרדנו, הינו ליווי וכתיבת מכרזים. הניסיון הרב הכולל ליווי של מאות מכרזים, מסייע רבות בהתאמת שיטות עבודה יעילות, ניתוח והבנת צרכי הלקוחות והפקת תוצרים לשביעות רצון הלקוחות.

ליווי והגשת הצעות למכרזים
לאור ניסיונה הרב של חברת הלוי דוויק ושות' בליווי מכרזים הן מצד כתיבת המכרז ובדיקת ההצעות והן מצד סיוע בכתיבת הצעות זוכות במכרזים בסקטור הציבורי והפרטי, פיתחנו סל שירותים ייחודי המיועד מחד לגוף עסקי אשר מתמודד בהליך מכרזי, תוך דגש על ההיבט הכלכלי

ייעוץ וליווי בתחום האנרגיה, גז טבעי וחשמל
חברת הלוי דוויק מתמחה בייעוץ וליווי של פרויקטים מורכבים בתחומי התשתיות והאנרגיה עם התמחות מיוחדת בענף הגז הטבעי

אחריות תאגידית

הרחבנו את פעילותונו בתחום האחריות התאגידית: חברת Good Vision הפכה לחברת-בת בקבוצת פאהן-קנה. החברה הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל לתכנון וניהול תהליכי אחריות תאגידית בעסקים.

למה פאהן קנה Grant Thornton Israel?

השירות ללקוחות המשרד מבוסס על היכרות מעמיקה של הארגון וסביבתו העסקית, וליווי צמוד של השותפים והצוות הבכיר. גישת העבודה שלנו מבוססת על מעורבות גבוהה וטיפול אישי של שותף אחראי ישיר לכל אורכה של העבודה וליווי של שותף מגבה בעניינים מהותיים, תוך הקפדה על מתן מענה מהיר ומחויבות ללוחות הזמנים וליעדים שנקבעו.