אודותינו

אנו מסייעים לארגונים דינאמיים להעצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם על ידי מתן ייעוץ פרקטי ויישומי באמצעות מגוון רחב של שירותים.

ביקורת וחשבונאות

כל ארגון מפיק דוחות כספיים המשקפים את פעילותו. מאחורי המספרים בדוחות עומדות פעילויות שונות אותן חשוב להכיר ולהבין. אנו מעניקים מגוון שירותים, לרבות: ביקורת דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים ושירותים נוספים במסגרת תהליך הביקורת.

מיסוי מקומי ובינלאומי

בשל הפיכת העולם לגלובאלי חברות רבות מתמודדות עם סוגיות מיסוי מורכבות. אנו נסייע לך לנהל את מדיניות המסים של חברתך הן בשוק המקומי והן בפעילויות בחו"ל תוך ראייה כוללת של כל פעילות הקבוצה. השירותים: תכנוני מבני מס מקומי ובינלאומי, מחירי העברה, מיסוי נאמנויות, מסים עקיפים ועוד.

שירותי ייעוץ בתחום הבקרה

סיכונים הינם בלתי נמנעים אך ניתן לנהל אותם. תחום הבקרה הפך להיות נורמה עסקית בארץ ובעולם וכמו שסיכונים הולכים ומתרבים כך גם הדרישות הרגולטוריות הולכות וגדלות. השירותים בתחום הבקרה: ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית, ביקורת מערכות מידע, SOC1 ועוד

שירותי ייעוץ כלכלי

פאהן קנה יועצים הינה חברת בת של משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel ומהווה את זרוע שירותי הייעוץ הכלכלי והעסקי. החברה מספקת מגוון שירותים: ייעוץ עסקי והכנת תוכניות עסקיות, ליווי עסקאות, הערכות שווי והקצאות עלות רכישה (PPA), בדיקת נאותות כלכלית (Due Diligence), מימון תאגידי, הבראה והשבחת חברות, מכשירים ומודלים פיננסיים, חוות דעת מומחה לבתי משפט ויישוב סכסוכים. צרו קשר: info@il.gt.com

קריירה

בואו לעבוד איתנו!

בפאהן קנה תוכלו למצוא סביבת עבודה חמה ומשפחתית, מתן יחס אישי ואוזן קשבת, למידה שוטפת ויכולת התמקצעות, מערך הדרכה מובנה, שיטת עבודה ייחודית ומתן כלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות מקצועיות לטווח הארוך.

לצפייה במשרות פנויות לחץ/י כאן
למה פאהן קנה?

הווי משרדי

אנו רואים חשיבות רבה במעורבות חברתית ובפעילות קהילתית, בסביבת עבודה נעימה ונתינת ערך מוסף. "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז" - איזופוס

לצפייה בפרטים נוספים לחץ/י כאן

מאמרים מקצועיים

מן העיתונות

04 אוג 2019

ראש הממשלה לא מבין כיצד צריך לעבוד מבקר

מי שמחליט בזמן אמת זו הממשלה שנבחרה, והמבקר בודק לאחר מכן. תחשוב שמבקר צבאי צריך לבוא למפקד לפני שהוא מחליט החלטה כלשהי. אתה חושב שג'ף בזוס עובד ככה? שבמיקרוסופט עובדים ככה? אתה חושב שמישהו בעולם עובד ככה? אין דבר כזה". את הדברים אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשיחה בכנסת עם כתב חדשות 12 ירון אברהם, מיד לאחר אישור המינוי של מתניהו אנגלמן למבקר המדינה התשיעי

04 יול 2019

כך תדעו באילו מניות נדל"ן להשקיע

מניות הנדל"ן היו הבולטות ביותר במחצית הראשונה של השנה. אולי מכיוון שקיימת הערכה לעליית מחירי הדירות, אולי תמחור חסר בעבר. אבל איך בכלל מתמחרים חברות נדל"ן ואיך בוחרים מניות בתחום? אז ראשית – מדובר בתחום רחב. יש חברות בתחום הנדל"ן המניב שהן למעשה חברות שמייצרות תשואה דרך דמי השכירות, ויחסית קל לנתח את המצב שלהן על פי מצב הנכסים, התפוסה בנכסים, ההכנסות הצפויות מדמי השכירות, ההוצאות התפעוליות והוצאות המימון.

24 יונ 2019

המהלך שעשוי לשנות את פני ענף הביטוח

היוזמה של משרד האוצר לעודד השקעות במיזמי אינשורטק עשויה לשנות את פני הענף ואף להוביל להוזלה כוללת בפרמיות. נייר התייעצות בנושא 'הקלות להשקעות במיזמי אינשורטק' (Insurtech) שנשלח על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ב-6 במאי לחברות בענף עשוי להיות תחילתו של מפנה היסטורי בשוק שנחשב לשמרני יחסית. כפי שהצהירו מנסחי המסמך, הרשות רואה חשיבות רבה בפיתוח ועידוד היזמות בענף האינשורטק שמטרתה להניב ערכים מוספים לשוק הביטוח, להגביר את התחרות בו, לשפר את היצע המוצרים והשירות ללקוח, להגביר את הממשק וההיזון בשרשרת ההפצה, לחזק את הבקרות והתיעוד ולהביא התייעלות כתוצאה מאוטומציה של תהליכים וחדשנות.