בדיקת נאותות בזמן רכישת חברה

תועלות לעובדים

הניסיון מראה כי חברות המבצעות בדיקת נאותות לפני עסקאות מיזוג ורכישה משפרות את רווחיותן מהעסקה.

בפאהן קנה יועצים מבינים שרכישת חברה ללא בדיקת נאותות  זה כמו לקנות חתול בשק.

חבילת הטבות לעובדים צריכה לסייע לעסק שלך על ידי משיכה, יצירת מוטיבציה ושימור של העובדים הטובים ביותר, כמו גם חיזוק התרבות הארגונית שלך.

והכי חשוב - החבילה הנכונה תשיג לכם את כל אלה תוך התחשבות בהיבטי המס (שעשויים להשפיע על הרכב החבילות המוצעות). בפאהן קנה, אנו יכולים להמליץ ​​לכם על כל הפתרונות החדשניים ביותר מרחבי העולם והשוק המקומי, שיסייעו לך בהשגת מטרותיך.

נשמח לעמוד לרשותכם על מנת לסייע בהעברת הערך הטמון בחבילות ההטבה לעובדים תוך מיקסום ההשפעה של ההשקעה (בהטבות עובדים).

יצירת חבילת ההטבות המושלמת עבורך

עובדים שמרגישים מוערכים הם בעלי מוטיבציה גבוהה יותר, פרודוקטיביות טובה יותר ונאמנות גבוהה יותר. מתן הטבות בתחומי הבריאות והרווחה יכולים אף הם להביא לכוח עבודה כשיר ומוכשר יותר, לצמצום בהיעדרויות ולחזרה מהירה יותר לעבודה.

הצעד הראשון הוא הגדרת המטרות שלך על ידי התאמת ההטבות ליעדים העסקיים שלך, כך באפשרותך להציע חבילה רלוונטית ותחרותית יותר. אם העסק שלך הוא עסק קטן יותר, אפשר גם להבטיח חבילת הטבות שתשדר גודל ואיכות של ארגון גדול הרבה יותר.

השירותים שלנו

אנחנו יכולים לסייע לך לעמוד בדרישות החוק והחקיקה המקומיים, להגן על העסק שלך מפני הסיכון שמשהו יקרה לאנשי המפתח החיוניים להצלחתו של העסק וכן לעזור לך ליצור תכנית הטבות גמישה כדי לענות על הצרכים המשתנים של כוח העבודה שלך.

מיכאל חלין
דירקטור, פאהן קנה יועצים בע"מ
מיכאל חלין